Futbalom sme podporili novorodenecké oddelenie trnavskej nemocnice

Dňa 25.11.2016 sa v športovej hale v Hrnčiarovciach nad Parnou odohral XVI. ročník Benefičného futbalového turnaja, ktorý organizoval neinvestičný fond Budúcnosť deťom. Výťažok z turnaja poputuje na dobročinné účely, ako príspevok pre novorodenecké oddelenie FN Trnava k zbierke na zakúpenie inkubátora pre kriticky chorých novorodencov.

Naša spoločnosť CS, s.r.o. si na benefičnom turnaji zmerala sily s ďalšími štyrmi firmami a spolu sa na štartovnom vybralo 1000 eur, ktoré neinvestičný fond Budúcnosť deťom poskytne Združeniu na pomoc novorodencom o.z. pri novorodeneckom oddelení FN Trnava.

Turnaj sa odohral v priateľskej atmosfére. Náš tím sa držal statočne, posledný turnaj sme hrali oslabení o jedného hráča, ktorý sa zranil. Napriek tomu, že sme priečky víťazov neobsadili, sme hrdí, že sme všetci bodovali za dobrú vec a podporili túto akciu.

tim CS

Tím spoločnosti CS, s.r.o. zložený zo zamestnancov a spolupracovníkov.

Občianske združenie “Wu Shu team Slovakia

CS, s.r.o. sponzoruje občianske združenie Wu Shu team Slovakia, ktoré šíri a propaguje tradíciu čínskeho bojového umenia wushu. Oficiálny klub tvoria žiaci študujúci wushu i taiji pod vedením Ing. Pavla Beňa, ktorý okrem iného získal 1. miesto vo Wu Shu Intenational Championship 2009 v Hongkongu.

Boli sme oficiálnym partnerom najúspešnejšieho a najväčšieho šampionátu v histórii svetovej federácie WUAP. Pozrite si zábery z majstrovstiev sveta konaných v dňoch 21. až 25. septembra v Mestskej športovej hale v Trnave:

Sponzoring MSR v štandardných tancoch v Trnave 2013.Slovenská amatérska federácia silového trojboja

CS, s.r.o. sponzoruje slovenskú amatérsku federáciu silového trojboja AWPC – Slovakia. Určená je pre amatérskych pretekárov v silovom trojboji a tlaku na lavičke. AWPC – Slovakia je oficiálnym zástupcom svetovej federácie WUAP na Slovensku.

Futbalové družstvo Bíňovce.

CS, s.r.o. sponzoruje futbalové družstvo Bíňovce.Futbalové družstvo Ružindol.

CS, s.r.o. sponzoruje futbalové družstvo Ružindol.

Juniorská svadobná torta roka

CS, s. r. o. sponzoruje cukrársku súťaž Juniorská svadobná torta roka. Pod záštitou ministra pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Ľubomíra Jahnátka sa konal dňa 17. októbra 2014 v Nitre jej prvý ročník. Súťaž je určená pre juniorov do 21 rokov.
CS, s.r.o., Strojárenská 5487, 917 02 Trnava | Tel: 033 / 29 33 290 | Fax: 033 / 29 33 291 | Email: cstt@cstt.sk
Tvorba firemných webstránok: TLC
Top